DINOPARK A ZOO PLZEŇ

01.07.2024

Ve středu 26. 6. se naše základní i mateřská škola vypravily na výlet do DinoParku a ZOO v Plzni.

Nejdříve nás přivítaly různé druhy dinosaurů v životních velikostech. Některé z nich se mechanicky pohybovaly a vydávaly typické zvuky. Děti zaujala např. dinosauří vajíčka, do kterých se pohodlně vešly, nebo s nadšením vystoupaly po schodech do obří dinosauří tlamy. Velkým lákadlem bylo kino s 3D brýlemi.

Z dinoparku jsme prošli do zoologické zahrady. Měli jsme možnost vidět množství nejrůznějších druhů živočichů např. různé druhy opic, motýlů, hadů, jedovaté žáby, plameňáky, ibisy, tukany, kapybary, zebry, žirafy, želvy, tučňáky, hrochy hrabáče, nosorožce a mnoho dalších.

Obě cesty autobusem byly vzhledem k dopravní situaci delší, než jsme očekávali, avšak všechny děti to zvládly skvěle!

Doprava na tento výlet byla hrazena z výdělku na vánočním jarmarku - děkujeme.

Děkujeme za krásný a vydařený výlet!